Loučí se s námi 5. třída:

Vojta: Líbilo se mi zde moc, škoda že tady není i druhý stupeň školy.Líbilo se mi zde, že jsme jezdili na kolech a měli různé akce. Loučím se s pátou třído ahoj.

Kačka:Je škoda že už odcházím,ale alespon' poznám nové kamarády a něco nového,ale nejraději bych propadla,a zůstala tady:-)  ,

ale co mužu dělat,myslím si, že nepropadnu a tak jdu dál.Budu na tuto školu vzpomínat s úsměvem na rtech a s hezkými vzpomínkami.

Simča: V téhle škole se mi moc líbilo. Do příštího roku bych  dalším dětem přála hodně štěstí.

Maruška: Abych pravdu řekla, do příští školy se moc netěším, protože jsem tu prožila spoustu dobrodružství,bude se mi po vás stýskat.

Andrea:   Škola je velmi hezká a určitě budu moc a moc vzpomínat na krásné chvíle, na náš tanec na školu v přírodě a tak dále, protože v šestce žádná škola v přírodě nebude :-(.

Adélka: Bude se mi po vás stýskat v nové škole, ale budu na vás vždy vzpomínat na tutu krásnou školu plnou radosti .

Luky:Tato škola je nejlepší až na učení jinak jee fajn:D.