Konečně jsme se dočkali a v neděli 4.6. vyrazili na školku v přírodě do penzionu Mlýn ve Starých Splavech. Jako náhradní maminky s námi jely paní učitelky Janička a Míla a tety Andrejka a Zdeňka.Tentokrát nás pobytem provázel Krteček a jeho kamarádi Zajíček, Ježek a Myška a v tyto postavičky jsme se proměnili i my a tak tu byla skupina zajíčků, myšek, krtečků a ježečků v nových tričkách se svým obrázkem, kteří každý den netrpělivě čekali, jaký jim zvířátka přichystají program. Večer pak dostávali všichni za odměnu razítka. Hned první den nás čekal výlet parníkem, návštěva  zooparku v Doksech a zpáteční cesta vláčkem, v úterý jsme jeli autobusem na výlet na hrad Bezděz, který jsme bez problémů pokořili a dokonce jsme všichni statečně vyšlápli až na vrchol věže. Po té jsme v podhradí posvačili a vydali se na zpáteční cestu.Ve středu nás přijel navštívit pan Šimůnek a předvědl nám akrobacii na kole a pak jsme šli na zmzku na pláž, kde nás ostřížím zrakem sledovala kachní rodinka. Mimoto jsme si chodili hrát na hřiště,  na procházky a do lesa stavět domečky. Abychom to všechno zvládli, vařily nám paní kuchařky samé dobroty a my jsme v noci spinkali jako dudci. Nakonec nás Krtek odměnil sladkým pokladem. Na školce v přírodě se nám všem moc líbilo a pěkně jsme si to užili. O tom všem se můžete přesvědčit v naší fotogalerii!!!