Konečně nastal ten dlouho očekávaný den a my vyrazili na školku v přírodě do Holan. Hned první den za námi dorazil vodník Volšoveček, který nám přinesl první dárek, kterým byla rybička s pěti šupinkami, které jsme si každé ráno vybarvovali, abychom věděli, kolikrát se ještě vyspíme. Také nám řekl, že nás čeká pohádkový týden plný úkolů a odměn. Každý den nás pak navštěvoval vodník Kebule, který nám četl pohádky a nosil vzkazy a úkoly od Volšovečka. Dostali jsme také vodnická trička a za odměnu dostávali mašličky na náramek a barevné mušličky za splněné denní úkoly. Jak jsme si s jejich plněním poradili a jak jsme si to užívali, zachytily paní učitelky na fotografiích ve fotoalbu na těchto stránkách. A protože jsme byli všichni moc šikovní a stateční, odměnili nás nakonec vodníčci vodnickým POKLADEM.

Už se těšíme, až pojedeme zas!