Ve čtvrtek 31. 3. jsme se společně sešli okolo 17 hod, abychom spolu strávili společně večer i noc. Ještě odpoledne se děti rozdělily do šesti družstev a každé družstvo si udělalo těsto na pizzu, které mezitím kynulo.

 Po sejití si děti rozdělily vykynuté těsto a začaly vytvářet pizzy, všem se velmi  povedly a i  výborně chutnaly. Přišel nás také navštívit „odborník na pizzu“, který všechny soutěžící družstva ohodnotil a vyhlásil vítěze (družstvo Aleše a Kuby).

Po setmění jsme šli společně na kraj lesa a odtud šly děti samy podle světýlek STEZKU ODVAHY, nikdo se prý vůbec nebál….a všem se cesta ve tmě moc líbila (mladší děti šly po dvojicích).

Po návratu jsme šly spát do tělocvičny, kde si děti udělaly společné „domečky“ na žíněnkách, aby se jim hezky spinkalo…což se také stalo.

Podle ohlasu dětí se akce PŘESPÁNÍ všem líbila a těší se na již na příští přespání.

Více foto zde.
P1120243