Naše školka je dvoutřídní. Třída je pro děti 3leté– 7leté, nachází se v prvním patře budovy, stejně jako lehárna a sociální zařízení.

Je kompletně vybavena novým nábytkem, židličkami, stolky. Průběžně dovybavujeme třídy hračkami a didaktickými pomůckami.  Prostory šatny byly také vybaveny novým nábytkem. Využíváme školní zahradu, která je standardně vybavena průlezkami, hračkami, odrážedly, koly a novou tělocvičnu.

Připravujeme každoročně mnoho zajímavých akcí, předškolní děti jezdí na plaveckou průpravu do bazénu v České Lípě. V rámci dopoledních činností děti využívají keramický kroužek a je zde poskytována logopedická prevence. Každoročně vyjíždíme do okolí na pětidenní pobyt v přírodě.

Provoz: 6.30 – 16.30 h., kapacita: 40 dětí, věk. kategorie: zpravidla od 3 – 7 let

P1040194P1030375Fotografie0077P1040667   Podpora logopedické prevence