V pondělí 19.12. čekalo ráno na děti v mateřské školce překvapení v podobě vánočního stromečku, a tak se dalo předpokládat, že nás již brzy navštíví Ježíšek. Tomuto očekávání  jsme přizpůsobili celé dopoledne. Děti rozkrajovaly jablíčka, vyráběly a pouštěly lodičky z ořechových skořápek, ochutnávaly cukroví, které nám darovaly šikovné maminky. Pak se najednou ozval zvoneček, který nám oznámil návštěvu tolik očekávanou. Všichni jsme se s napětím přemístili k rozsvícenému stromečku, kde nás čekala bohatá nadílka. Nadšené výkřiky dětí a radostné tleskání nás ubezpečilo v tom, že se Ježíškovi podařilo udělat dětem radost. Jako poděkování mu zazpívaly koledy. Za to vše děkujeme i rodičům a jejich finančním darům, bez kterých by se vánoční nadělování nemohlo uskutečnit!

                                                    P1050220