25. května 2016 to v naší škole vřelo!!! Již od brzkého rána celá škola žila pouze florbalem. 🙂 Turnaje, který jsme uspořádali pro malotřídní školy, se zúčastnilo pět družstev (Okna, Sloup, Prysk, Polevsko a samozřejmě Horní Libchava). Naše žáky vedl trenér pan Tomáš Štěrba. Družstvo pod jeho vedením hrálo ukázněně, hráči dbali pokynů svého trenéra a výsledek se dostavil – 1. místo, poměr branek 28: 1. Pozornému diváku navíc  neuniklo, že naše žákovská reprezentace není vedena jen k dosažení dobrého výsledku, ale i ke sportovnímu chování. Důležitou postavou každého turnaje je rozhodčí. Pan Hrebíček byl skvělý. Citlivě  rozhodoval deset zápasů téměř bez přestávky k velké spokojenosti hráčů i diváků. Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za úžasný sportovní zážitek!!!! HOŠI BYLI JSTE SKVĚLÍ!!! 🙂

 

DSC_1616          DSC_1530